fbpx

Yüzme Eğitimi

Yaz ayların gelmesi ile birlikte yüzme havuzlarına ve yüzme eğitimine talep artışı gözlenmektedir. Yüzme spor olarak vücudun pek çok bölgesini çalıştırdığı ve bir çok hastalığa iyi geldiği içinde tercih edilmektedir.

Yüzme, spor olarak tercih edilmekle birlikte bir aktivite olarakta çalışan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Yüzme esnasında vucudun bir çok bölgesi çalışmakla birlikte suyun vucudumuzda uyandırdığı uyarılar kişilerin stres atmasına ve rahatlamasına sebep olmaktadır. İstanbul gibi büyük ve trafik sorunları olan bir ilde Üsküdar, Ataşehir ve Ümraniye civarında yaşıyorsanız bulunduğunuz lokasyon içinde Okyanusfly yüzme havuzu kullanımı ve eğitimini tercih edebilirsiniz. Yüzmenin insan sağlığına faydalarını sayarsak;

  • Vucüt kan dolaşımını iyileştirir
  • Diyabet riskini azaltır
  • Kolestrol seviyesini düzenler
  • Astım hastalığına iyi gelir
  • Kilo kontrolüne yardımcı olur
  • Kalp sağlığını destekler
  • Esnekliği artırır
  • Kemik sorunlarına iyi gelir
  • Tüm kasları güçlendirir

Yukarıda sayılan bu nedenlerden ve günün stresini atmak için haftada en az 1 gün yüzme tavsiye edilmektedir. Okyanusfly yüzme havuzu hizmetinde müşterilerinin hijyeni ve sağlığını göz önüne alaraktan dünyada gelişmiş ülkelerde bulunan dezenfeksiyon yöntemini getirmiştir. Yarı olimpik yüzme havuzu standartlarına sahip olan tesis yaz kış havuz suyu sıcaklığı ayatrlamasıda yapılmaktadır. Ayrıca tesis yüzme havuzu kullanıcılarına kendilerine en uygun olabilecek üyelik çeşitleri de sunmaktadır. Bulunduğu lokasyon itibariyle Ataşehir, Üsküdar ve Ümraniye de oturan kesime hitap etmesine rağmen hizmet kalitesi ve deneyimli ekibi ile İstanbul’un her semtinden ilgi görmektedir. Yüzme öğrenmek isteyenlere uzman hocalar eşliğinde eğitimler verilmektedir. Yüzme stilleri, doğru yüzme teknikleri gibi konular deneyimli hocalar tarafından eğitime katılanlara aktarılmaktadır. Hem özel ders ve hemde ücretsiz grup dersleri avantajı ile yüzme öğrenme imkanı bulunmaktadır. Üsküdar, Ümraniye ve Ataşehir lokasyonunda bulunan merkezimizde  yüzme havuzu ve  eğitimi  dışında diğer aktivitelerden de faydalanılmaktadır.

Okyanusfly sporu yaşam tarzı yapmak isteyenlerin adresidir. Yaşam tarzında kaliteden ödün vermek istemeyen ve aldığı hizmetten memnun olmak isteyen herkes burada bulaşmaktadır. Günün yorgunluğu ve stresini atmak isteyenler, sporu profesyonel olarak yapmak isteyenler ve kaliteyi doğru adreste bulmak isteyenlerin yeri olan Spor Merkezimiz, müşteri memnuniyeti ilkesi ile Ümraniye’de faaliyetini sürdürmektedir.

Paylaş:

sporun gücü

Sporun Gücü

Spor, bireyleri bir araya getirir, sağlığı geliştirir ve toplumları şekillendirir.