fbpx

OKYANUSFLY

Günün yorgunluğunu atarken forma kavuşun… Okyanusfly Spor Merkezi  yüzme havuzu, fitness salonu, tuz odası, sauna ve buhar banyosu ile size sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

Ayrıca zumba, mat pilates, le-boxing, cycling, yüzme gibi bir çok grup dersine ücretsiz katılarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerden faydalanabilmek, Okyansufly’ın kullanıcı dostu üyelik seçenekleriyle çok daha kolay… Üyelik seçeneklerimize ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız!

TESİS BİRİMLERİMİZ
ümraniye yüzme havuzu

Yüzme Havuzu

Okyanusfly yüzme havuzu, Yarı Olimpik , 25 metre uzunluğa ve 13 metre genişliğe sahip olup, derinlik ölçüleri ise 1,35 x 1,85 x 2,35 metredir.
ümraniye fitness salonları

Fitness

Kaliteli ve konforlu bir spor salonunda, ortam rahat ve keyifli olur, bu da sizin daha uzun süre antrenman yapmanıza ve daha verimli bir antrenman yapmanıza yardımcı olur.

Stüdyo

Kadın Erkek Ayrı konsept içerisinde; Cycling, Zumba, Pilates, Le Boxing, Total Body ve daha bir çok farklı grup dersi.

ümraniye aletli pilates

Aletli Pilates

Okyanusfly’da her bir salonda 2 ayrı makine ile, konforlu ve rahat bir ortamda, konusunda uzman pilates eğitmenleri ile çalışma yapılmaktadır.

ümraniye spa sauna

Spa

Sauna, Buhar Odası, Şok Havuzu, Tuz Odası  Dinlenme alanı ve duşlardan oluşan konforlu, hijyenik spa birimimiz.

Diyetisyen

Sağlıklı beslenme, spor ile desteklendiğinde kilo vermek hem daha kolay hem de çok daha zevkli olur. Okyanusfly Spor Merkezi zayıflamanın ve sağlıklı yaşamanın vazgeçilmez olan iki bileşenini sizlere bir arada sunar.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram'da Okyanusfly

Spor merkezimizdeki en yeni etkinlikleri, antrenman ipuçlarını ve sağlıklı yaşam önerilerini kaçırmamak için bizi Instagram’da takip edin!