fbpx

YARI OLİMPİK

Yüzme Havuzu

(KADIN / ERKEK AYRI SAATLER)

Ümraniye Yüzme Havuzu denilince ilk akla gelen spor kompleksi olan Okyanusfly, Bay bayan ayrı konsept ile hizmet vermektedir. Havuzumuz 25 metre uzunluğa ve 13 metre genişliğe sahiptir.

Okyanusfly Spor Merkezi, ”Sizin sağlığınız bizim mutluluğumuzdur” ilkesiyle gelişmiş ülkelerin su dezenfeksiyonunda kullandıkları ATG-UV (Ultraviyole) sistemini kendi havuzunda devreye alarak ülkemizde bir ilke imza atmıştır.

Okyanusfly yüzme havuzu, Yarı Olimpik , 25 metre uzunluğa ve 13 metre genişliğe sahip olup, derinlik ölçüleri ise 1,35 x 1,85 x 2,35 metredir. Havuzumuzun su değerleri uluslararası standartlara uygun olarak, otomasyon sistemi ile takip edilmektedir.

Türk Tabipleri Birliği Yüzme Havuzu sağlık esasları ve şartları hakkında yönetmelik.

Foto Galeri
Hijyen
ümraniye yüzme havuzu
Fiziksel Temizlik

Kıl tutucular, flokulasyon, kuvars kum filtreleri ile 24 saat sürekli devir daim halinde fiziksel temizlik sağlanır.

ümraniye yüzme havuzu
Kimyasal Temizlik

Yüksek teknoloji Ultra Viole sistemi ile sudaki olası mikroorganizmaların DNA yapıları parçalanır. UV Filtrenin ardından suya standartlara uygun miktarda klor pompalanır.

ümraniye yüzme havuzu
Otomasyon Sistemi

Otomasyon sistemi sürekli devrededir. Ayrıca dezenfeksiyon sistemi her 4 saatte bir kontrol edilerek su değerleri kaydedilir. Havuz suyu düzenli olarak her ay laboratuvara gönderilir.

ESKİ FİYATLARLA ÜYELİK İÇİN

29 ŞUBAT SON GÜN!

2023 fiyatlarıyla üyelik fırsatı 29 Şubat’ta sona eriyor. Şimdi avantajlı fiyatlarla sen de Okyanusfly’ ın eğlenceli dünyasına katıl.

Biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bize iletin müsait olduğunuzda biz sizi arayalım.

BAŞLAMAYA HAZIR MISIN?

Şimdi Üyelik İçin Randevu Al

Kapalı Yarı Olimpik Havuz, Fitness, Sauna, Diyetisyen, Buhar Ve Tuz Odası, Şok Havuzu. Tüm Grup Dersleri: Zumba, Pilates, Cycling, Le-boxing, Total body, Core abs & strech, yoga, grup yüzme dersleri.

Yüzme Havuzu

Sağlıklı bir yaşamın temelini oluşturan en önemli unsurlardan birinin spor, egzersiz ve hareket olduğu bilinir. İnsanlar daima kendilerine özel şekilde birbirinden farklı birçok spor bölümünü tercih etme olanağına sahiptirler.

Yüzme sporu genellikle en çok öne çıkanlardan biri olarak oldukça ilgi çeker. Çünkü yüzmek eğlencelidir ve ayrıca yüzme aktivitesinde bulunurken genel anlamda vücudun hemen her bir noktası çalışır. Bu sayede kişiler kendilerini çok daha zinde hissetmeye başlarlar. Bu bakımdan yaşamda daima insanların muhakkak yüzme sporuyla bir şekilde ilgilenmeleri oldukça önem arz eden bir konudur.

Güzel, temiz ve yeterince konforlu biçimde hazırlanmış yüzme havuzu ortamları, insanların hem spor yapıp hem de keyifle vakit geçirebilecekleri en hoş yerlerdir. Dilerseniz Ümraniye yüzme havuzu hizmetlerimiz doğrultusunda firmamızın güzel olanaklarından faydalanabilirsiniz. Yüzme aktivitesi konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde özenle hazırlanmış havuz ortamlarımızda giderebilirsiniz.

Kapalı Yüzme Havuzu

Kapalı yüzme havuzları insanların her anlamda kendilerini en rahat hissettikleri ve hoşça vakit geçirme fırsatı buldukları türden havuz alanlarıdır. Ümraniye’de yer alan spor merkezimiz bünyesinde tam olarak beklentilerinize en güzel karşılığı verecek şekilde kapalı yüzme havuzlarımız mevcut bulunuyor. Yüzme havuzumuzdan faydalanmak için üyelik çeşitlerimize göz atabilirsiniz,

Arzu ettiğiniz her vakit spor merkezimizle iletişim kurarak dilediğiniz şekilde kapalı yüzme havuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizler için titizlikle dekore ettiğimiz ve her bir eksikliğiyle en yakından ilgilendiğimiz kapalı yüzme havuzlarımızda yüzme deneyiminin tadını keyifle çıkarabilirsiniz.

Hijyenik Yüzme Havuz Ortamları

Yüzme havuzları konusunda bir tercih yapma noktasında en önemli olan konulardan birinin hijyen olduğu bilinir. İnsanlar daima sağlıklarını etkilemeyecek nitelikte havuzları kullanma ihtiyacı içerisinde olurlar. Bu bakımdan olabildiğince titiz şekilde tercihlerini yapmaya çalışırlar.

Ümraniye’de kaliteli hizmetler sunduğumuz Okyanusfly Spor Merkezimiz bünyesinde bilmelisiniz ki her bir havuzumuz tam bir hijyene ve temiz yapıya sahiptir. Daima tarafımızca denetleme ve bakım altında olan havuzlarımızı bizler özenle koruyarak müşterilerimizin en iyi şekilde faydalanabilmelerini sağlıyoruz.

Her yönüyle güven veren ve kaliteli bir niteliğe sahip bulunan havuz alanlarımızda sizler de isterseniz keyifle vakit geçirme şanslarını elde edebilirsiniz.

            Yüzme hakkında daha fazla bilgi için bu yazıyı okuyabilirsiniz

Bay Bayan Yüzme Havuzu Hizmetleri

Birçok kişinin sıkça ziyaret ettiği ve hizmet almaktan memnuniyet duyduğu Okyanusfly Spor Merkezimiz bünyesinde hem bay ve hem de bayanlara özel şekilde kullanım imkânı bulunan havuzlarımız mevcuttur.

Bay ve bayan müşterilerimiz ilgili hizmetlerimiz doğrultusunda tamamen ayrı zaman dilimlerinde yüksek kalitedeki havuzlarımızı keyifle kullanabiliyorlar. Buna göre spor merkezimizle görüşerek o doğrultuda kendilerine göre bir plan belirliyorlar.

Spor alanımızın uzman ekipleri her bir konuda müşterilerimize özveriyle yardımcı oluyorlar. Dilerseniz sizler de bu konuda ekibimizle görüşerek güzel havuz alanlarımızı haftanın birçok günü kullanabilirsiniz.

Olimpik Yüzme Havuzları

Olimpik yüzme havuzlarında yüzme deneyimi yaşamayı bu sporla ilgilenen birçok insan daima ister. Çünkü geniş bir havuz alanında çok daha iyi şekilde pratik yapma ve eğlenceli olarak vakit geçirme şansları elde edilir.

Bundan dolayı insanların genel isteklerinden biri olimpik ve geniş çaplı yüzme havuz ortamlarında bulunmaktır. Daima hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmayı ve hizmetler sunmayı prensip edinen Okyanusfly Spor Merkezimiz bünyesinde görebilirsiniz ki olimpik yüzme havuzumuz bulunuyor.

İtinayla sizler için tasarlanan olimpik havuzumuz tam 25 metre uzunluk ve 13 metre de genişliğe sahiptir. Rahatça hareket edebilmeyi sağlayan tüm temel dinamiklere sahiptir. Diğer müşterilerimiz gibi sizlerin de bu havuz alanımızdan hoş şekilde istifade edebilme olanağınız vardır.

Yüzme Havuzu

Yüksek Kalite Standartlarında Yüzme Havuzu

Yüzme havuzları için en önem hususlardan biri onların daima su değerlerinin etkin biçimde takibinin yapılmasıdır. Çünkü ancak bu sayede havuzda gerekli şekilde bir hijyen ve sağlığa uygunluk gibi dinamikler elde edilir.

Bilmelisiniz ki Okyanusfly Spor Merkezimiz bünyesinde yer alan oldukça büyük yarı olimpik yüzme havuzumuz, uluslararası kalite standartlarına tamamen uygun bir yapıdadır. Su değerlerimiz daima aktif olarak sürekli birtakım otomasyon sistemleriyle takip altındadır.

Tamamen bir güven ortamı içerisinde yüzme sporunu tüm seven müşterilerimiz yüksek kalite havuz alanlarımızı sorunsuz kullanabilirler.

            Tesettürlü Bayanlara Özel Yüzme Kursu hakkında ayrıntılı bilgi bu yazımızda.

Temiz Havuz Alanları

Okyanusfly Spor Merkezimizin havuzları farklı türlerde temizleme metotlarıyla sürekli aktif şekilde temizlenirler. Fiziksel temizlik kapsamında havuzlarımızda flokulasyon, kıl tutucular ve kuvars kum filtrelerimiz sürekli aktif şekilde 24 saat çalışırlar.

Bununla birlikte kimyasal olarak ise ultra viole sistemimiz gerektiğinde devreye girerler. Suda mevcut bulunan mikroorganizmalar, DNA yapılarıyla beraber sürekli olarak parçalanırlar. Filtreleme işleminden sonra tam doğru miktarlarda suya klor transferi gerçekleştirilir.

4 saat bir sürekli suyun durumuyla ilgili bizlere bazı raporlar veren otomasyon sistemimiz de gerekli hijyen ve dezenfeksiyonun sağlanmasına yardımcı olurlar.

Yüzme Havuzu Üyelik Seçenekleri

Okyanusfly Spor Merkezimizin yüzme bölümünden en iyi şartlarda yararlanabilmek için dilerseniz kendi planlamanıza göre bizlerden bir üyelik alabilirsiniz. Bu şekilde havuz ortamlarımızı nasıl kullanacağınız belirleyebilirsiniz.

Her bir müşterimizin sorunsuz yararlanabileceği üyelik çeşitlerimiz arasında sınırsız üyelik, saat üyeliği, kontör üyeliği ve çocuk eğitimleri üyeliği, spor merkezimizin ilgili üyelik seçenekleri arasındadır.

Sınırsız Üyelik ve Saat Üyeliği Seçenekleri

Sınırsız üyelik seçeneğimizde müşterilerimizin hiçbir kısıtlama olmadan diledikleri gibi yüzme havuzlarımızı kullanma şansları bulunuyor. Yüzme aktivitesini düzenli aralıklarla ve sürekli yapmayı istiyorsanız bu üyelik türünden alanımızda yararlanabilirsiniz.

Saat üyeliği seçeneğimizde ise bilmelisiniz ki sadece hesabınıza eklendiği saat kadar hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kısa süreli kullanımlar düşünüyorsanız bu üyelik seçeneği sizlere uygun olabilir.

Kontör Üyelik ve Çocuk Eğitimleri Üyeliği

Okyanusfly Spor Merkezimiz bünyesinde dilerseniz kontör üyelik de alabilirsiniz. Üyeliğiniz hesabınıza kontör şeklinde yüklenir ve her spor merkezimizi kullandıktan sonra hesabınızdan sadece o günlük bir kontör düşer.

Çocuk eğitimleri üyeliği seçeneğimizde yine kontrol esası bulunmakla birlikte kız veya erkek çocukların kişisel eğitimleri için kaliteli yüzme havuzlarımız kullanılabilirler.