fbpx

Covid tedbirleri bilgilendirmelerimiz!

Yüzme Havuzu

(Yarı Olimpik - KADIN / ERKEK AYRI SAATLER)

Okyanus Sports Center, ”Sizin sağlığınız bizim mutluluğumuzdur” ilkesiyle gelişmiş ülkelerin su dezenfeksiyonunda kullandıkları ATG-UV (Ultraviyole) sistemini kendi havuzunda devreye alarak ülkemizde bir ilke imza atmıştır.

Okyanusfly yüzme havuzu, Yarı Olimpik , 25 metre uzunluğa ve 13 metre genişliğe sahip olup, derinlik ölçüleri ise 1,35 x 1,85 x 2,35 metredir. Havuzumuzun su değerleri uluslararası standartlara uygun olarak, otomasyon sistemi ile takip edilmektedir.

Türk Tabipleri Birliği Yüzme Havuzu sağlık esasları ve şartları hakkında yönetmelik.

havuz-hijyen-ikon1
FİZİKSEL TEMİZLİK

Kıl tutucular, flokulasyon, kuvars kum filtreleri ile 24 saat sürekli devir daim halinde fiziksel temizlik sağlanır.

havuz-hijyen-ikon2
KİMYASAL TEMİZLİK

Yüksek teknoloji Ultra Viole sistemi ile sudaki olası mikroorganizmaların DNA yapıları parçalanır. UV Filtrenin ardından suya standartlara uygun miktarda klor pompalanır.

havuz-hijyen-ikon3
OTOMASYON SİSTEMİ

Otomasyon sistemi sürekli devrededir. Ayrıca dezenfeksiyon sistemi her 4 saatte bir kontrol edilerek su değerleri kaydedilir. Havuz suyu düzenli olarak her ay laboratuvara gönderilir.

%30 İNDİRİM

ŞİMDİ ÜYE OL, ÜYELİĞİNİ DİLEDİĞİNDE BAŞLAT

HER ŞEY DAHİL: Kapalı Yarı Olimpik Havuz, Fitness, Sauna, Buhar Ve Tuz Odası, Şok Havuzu. Tüm Grup Dersleri: Zumba, Pilates, Cycling, Le-boxing, Total body, Core abs & strech, grup yüzme dersleri.
FIRSAT
Tesis Birimlerimiz
Etiketler

bayanlara özel havuz, kadınlar için havuz, bayan yüzme havuzu, bayanlara özel havuz anadolu yakası, kadınlara özel yüzme kursu, bayanlara yüzme dersi anadolu yakası, istanbul havuz bayan, istanbul anadolu yakası kadınlar havuzu, bayanlara özel yüzme kursu, bayanlar için yüzme kursu, istanbul bayan yüzme havuzu, kadınlara özel havuz, bayanlara özel kapalı havuz istanbul, anadolu yakası kadın yüzme kursları, sadece bayanlara özel yüzme havuzu, kadınlara özel havuz istanbul, bayanlara özel yüzme havuzu, umraniye bayanlara ozel yuzme havuzu, bayan yüzme kursu, kadınlara özel yüzme havuzu, istanbul kadın havuzları, kadınlara özel yüzme havuzu, ataşehir, ümraniye bayan yüzme havuzu, ümraniye kapalı havuz, ataşehir kapalı havuz

Sizi arayalım
close slider

Türkiye'nin başkenti neresidir?

DUYURU!

Değerli üyelerimiz;

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge gereği ikinci bir duyuruya kadar sadece fitness salonumuzla hizmetinizde olacağız. Havuz, spa alanlarımız ve Çocuk Oyun odası kapalı kalmaya devam edecektir. Program saatleri için bizi takip etmeye devam edin.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bilgilerinize Sunulur…

Üyelik Başvuru Formu

Formu doldurup bize gönderin

En kısa süre içerisinde ilgili arkadaşlarımız sizi arayacaktır.

Türkiye'nin başkenti neresidir?