fbpx

Yüzme Havuzu

(Yarı Olimpik - KADIN / ERKEK AYRI SAATLER)

Ümraniye Yüzme Havuzu denilince ilk akla gelen spor kompleksi olan Okyanusfly, Bay bayan ayrı konsept ile hizmet vermektedir. 25 metre uzunluğa ve 13 metre genişliğe sahiptir.

Okyanus Sports Center, ”Sizin sağlığınız bizim mutluluğumuzdur” ilkesiyle gelişmiş ülkelerin su dezenfeksiyonunda kullandıkları ATG-UV (Ultraviyole) sistemini kendi havuzunda devreye alarak ülkemizde bir ilke imza atmıştır.

Okyanusfly yüzme havuzu, Yarı Olimpik , 25 metre uzunluğa ve 13 metre genişliğe sahip olup, derinlik ölçüleri ise 1,35 x 1,85 x 2,35 metredir. Havuzumuzun su değerleri uluslararası standartlara uygun olarak, otomasyon sistemi ile takip edilmektedir.

Türk Tabipleri Birliği Yüzme Havuzu sağlık esasları ve şartları hakkında yönetmelik.

ümraniye yüzme havuzu
Fiziksel Temizlik

Kıl tutucular, flokulasyon, kuvars kum filtreleri ile 24 saat sürekli devir daim halinde fiziksel temizlik sağlanır.

ümraniye yüzme havuzu
Kimyasal Temizlik

Yüksek teknoloji Ultra Viole sistemi ile sudaki olası mikroorganizmaların DNA yapıları parçalanır. UV Filtrenin ardından suya standartlara uygun miktarda klor pompalanır.

ümraniye yüzme havuzu
Otomasyon Sistemi

Otomasyon sistemi sürekli devrededir. Ayrıca dezenfeksiyon sistemi her 4 saatte bir kontrol edilerek su değerleri kaydedilir. Havuz suyu düzenli olarak her ay laboratuvara gönderilir.

ŞİMDİ ÜYE OL

Kapalı Yarı Olimpik Havuz, Fitness, Sauna, Diyetisyen, Buhar Ve Tuz Odası, Şok Havuzu.
Tüm Grup Dersleri: Zumba, Pilates, Cycling, Le-boxing, Total body, Core abs & strech, grup yüzme dersleri.

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram'da

Okyanusfly

En güncel kampanya ve gelişmelerden
anında haberdar olmak için Instagram
hesabımızı takip edin.
Tesis Birimlerimiz
Etiketler

bayanlara özel havuz, kadınlar için havuz, bayan yüzme havuzu, bayanlara özel havuz anadolu yakası, kadınlara özel yüzme kursu, bayanlara yüzme dersi anadolu yakası, istanbul havuz bayan, istanbul anadolu yakası kadınlar havuzu, bayanlara özel yüzme kursu, bayanlar için yüzme kursu, istanbul bayan yüzme havuzu, kadınlara özel havuz, bayanlara özel kapalı havuz istanbul, anadolu yakası kadın yüzme kursları, sadece bayanlara özel yüzme havuzu, kadınlara özel havuz istanbul, bayanlara özel yüzme havuzu, umraniye bayanlara ozel yuzme havuzu, bayan yüzme kursu, kadınlara özel yüzme havuzu, istanbul kadın havuzları, kadınlara özel yüzme havuzu, ataşehir, ümraniye bayan yüzme havuzu, ümraniye kapalı havuz, ataşehir kapalı havuz

Sizi arayalım
close slider

Türkiye'nin başkenti neresidir?

Üyelik Başvuru Formu

Türkiye'nin başkenti neresidir?