Yüzme Havuzu - Bay Bayan ayrı konsept - Ümraniye - Ataşehir arasında

Yarı OlimpikYüzme Havuzu

( Kadın - Erkek Ayrı Saatler )

Okyanus Sports Center, ”Sizin sağlığınız bizim mutluluğumuzdur” ilkesiyle gelişmiş ülkelerin su dezenfeksiyonunda kullandıkları ATG-UV (Ultraviyole) sistemini kendi havuzunda devreye alarak ülkemizde bir ilke imza atmıştır.

Okyanusfly yüzme havuzu, Yarı Olimpik , 25 metre uzunluğa ve 13 metre genişliğe sahip olup, derinlik ölçüleri ise 1,35 x 1,85 x 2,35 metredir. Havuzumuzun su değerleri uluslararası standartlara uygun olarak, otomasyon sistemi ile takip edilmektedir.

Türk Tabipleri Birliği Yüzme Havuzu sağlık esasları ve şartları hakkında yönetmeliğe ulaşmak için tıklayın.

FİZİKSEL TEMİZLİK

Kıl tutucular, flokulasyon, kuvars kum filtreleri ile 24 saat sürekli devir daim halinde fiziksel temizlik sağlanır.

KİMYASAL TEMİZLİK

Yüksek teknoloji Ultra Viole sistemi ile sudaki olası mikroorganizmaların DNA yapıları parçalanır. UV Filtrenin ardından suya standartlara uygun miktarda klor pompalanır.

OTOMASYON SİSTEMİ

Otomasyon sistemi sürekli devrededir. Ayrıca dezenfeksiyon sistemi her 4 saatte bir kontrol edilerek su değerleri kaydedilir. Havuz suyu düzenli olarak her ay laboratuvara gönderilir.

Şimdi Başlayın!

Daha iyi bir hayata tek bir adım kaldı. Şimdi o adımı atın ve bizimle iletişime geçin. Üstelik bayan üyelere grup yüzme eğitimi ücretsiz.
FIRSAT

Havuz Hijyen Videomuzu İzleyin

Havuz hijyeninin nasıl sağlandığına ilişkin videomuzu sayfamızdan veya youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Tesis Birimlerimiz

Etiketler

bayanlara özel havuz, kadınlar için havuz, bayan yüzme havuzu, bayanlara özel havuz anadolu yakası, kadınlara özel yüzme kursu, bayanlara yüzme dersi anadolu yakası, istanbul havuz bayan, istanbul anadolu yakası kadınlar havuzu, bayanlara özel yüzme kursu, bayanlar için yüzme kursu, istanbul bayan yüzme havuzu, kadınlara özel havuz, bayanlara özel kapalı havuz istanbul, anadolu yakası kadın yüzme kursları, sadece bayanlara özel yüzme havuzu, kadınlara özel havuz istanbul, bayanlara özel yüzme havuzu, umraniye bayanlara ozel yuzme havuzu, bayan yüzme kursu, kadınlara özel yüzme havuzu, istanbul kadın havuzları, kadınlara özel yüzme havuzu, ataşehir, ümraniye bayan yüzme havuzu, ümraniye kapalı havuz, ataşehir kapalı havuz

Sizi arayalım
close slider

Türkiye'nin başkenti neresidir?