fbpx

Yetişkin Yüzme Kursu

Yüzme, her yaş insanın yapabileceği, tüm vücudun egzersiz yapmasını sağlayan ve aynı zamanda eğlenceli olan harika bir spordur. Okyanusfly’ın birebir özel yetişkin yüzme kursu ile yüzme öğrenerek siz de yüzmeye başlayabilirsiniz. 

İşte size yetişkin yüzme eğitimi için neden Okyanusfly’ı tercih etmeniz gerektiğine dair bir kaç ipucu:

  1. Deneyimli eğitmenler: Deneyimli bir yüzme eğitmeni, yüzme öğrenme sürecinizde size özel bir plan hazırlar ve hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, doğru yüzme ekipmanı kullanımı, su güvenliği, su korkusunu yenme gibi konularda da size rehberlik eder.

  2. Aşamalı Eğitim: Yüzme eğitiminde, temel becerilerden başlayan ve aşamalı olarak daha zorlu tekniklere doğru gelişen bir eğitim süreci uygularız.

  3. Doğru Ekipman: Yüzme öğrenmeyi kolaylaştıracak ekipmanlarla yüzme deneyimini daha rahat hale getiriyoruz.

  4. Hijyen: Havuzumuzun temizliği gelişmiş bir otomasyon sistemi ile kontrol edilmekte ve sürekli olarak fiziksel ve kimyasal temizlik sürecinden geçirilmektedir.

Yüzme öğrenmek için daha fazla vakit kaybetmek istemiyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak üye danışmanlarımızın size ulaşmasını ve bir randevu oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Foto Galeri

Randevu Alın

Yetişkin Yüzme Eğitimi hizmetimize başvurmak şimdi bizi arayın;

0216 523 33 33

ya da formu doldurarak bize ulaşın, biz sizi arayalım.

ESKİ FİYATLARLA ÜYELİK İÇİN

29 ŞUBAT SON GÜN!

2023 fiyatlarıyla üyelik fırsatı 29 Şubat’ta sona eriyor. Şimdi avantajlı fiyatlarla sen de Okyanusfly’ ın eğlenceli dünyasına katıl.

Biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bize iletin müsait olduğunuzda biz sizi arayalım.