fbpx

Hangi Üyelik Size Göre?

Okyanusfly, spora başlamak isteyenler için spora ayırabilecekleri zamana göre farklı üyelik seçenekleri sunabilmektedir.

Sınırsız ve Saatlik üyelik olarak sunduğumuz 2 farklı üyelik türü hakkında detaylı bilgiyi sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Hala aklınıza takılan sorular var ise, bilgi talep formuna sorularınızı eklemekten lütfen çekinmeyin.

Sınırsız Üyelik

Tüm spor tesislerinde olduğu gibi herhangi saat ya da seans sınırı olmaksızın spor merkezini kullanabileceğiniz üyelik türüdür.
Sınırsız üyeliklerde, 1 yıl veya 2 yıl gibi değişik miktarlarda üyelik satın alabilirsiniz. Eğer kendinizi yoğun bir spor programına sokmayı düşünüyorsanız ve tesisimizdeki bütün aktivitelerden saat ve seans sınırı olmadan sınırsız ve özgürce faydalanmak istiyorsanız, sınırsız üyelik tam size göre.

Devamı

Saatlik Üyelik (Sadece Okyanusfly'da)

Üyeliğiniz sadece spor yaptığınızda tükensin! Spor salonuna üye olmak çok güzel, ama ne yazık ki beklenmedik durumlar nedeniyle istediğiniz kadar sık gidemeyebilirsiniz. İşte bu noktada Saat Üyeliği devreye giriyor. Size zamanınızı ve üyeliğinizi daha etkili kullanma fırsatı sunuyor!

Üyeliginizi esnek kullanın ! Saat Üyeliği, sizi baskı altında bırakmaz. Sadece spor yaptığınız zaman hesabınızdan saat düşülür. Spor salonuna gitmek için yeterli zamanınız olmadığında üyeliğinizin boşa gitmez. Örneğin; 100 saat satın aldınız ve 1 saat 15 dakika kullandınız. Hesabınızda 98 saat 45 dakika kalır.

Ek hesap: Hesabınızı Sevdiklerinizle Paylaşın! Ailenizle veya arkadaşlarınızla spor yapma tutkusunu paylaşmak istiyorsanız, saat üyeliği size ek hesaplar açma imkanı sunar. Saat üyelik hesabınızı sevdiklerinizle paylaşarak ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Misafir Üye: Dostlarınızı spora davet edin! Her gelişinizde bir yakınızı misafir edebilirsiniz. Misafirin kullanımı sizin saat hesabınızdan düşer..

Bonus: Siz spor yaptıkça bonus dakikalar hesabınızda biriksin! Yalnızca saat üyelikleri için geçerlidir. Kullandığınız sürenin her daim %5’i bonus hesabınızda birikir. Hediye olarak biriken bonuslarınız yeni alacağınız üyeliklerle beraber kullanımınız için hesabınıza geri döner.

Not: Salı-Perşembe sabah 07:00-11:00 Erkek Üye Programı ve Pazartesi-Çarşamba 10:00-16:00 Bayan Üye Programı ekstra bonusludur. Üyeliğinizi bu zaman dilimlerinde kullanarak daha fazla hediye bonus kazabilirsiniz

Saat Üyeliği, sporu sizin yaşam tarzınıza göre şekillendirme fırsatı sunar. Çünkü üyeliğiniz, sadece spor yaptığınızda harcanır.

Sadece zamanınız olduğunda spor yapmak istiyorsanız bize ulaşın.

Devamı

ŞİMDİ RANDEVU ALIN

ÜYELİK TALEP FORMU

BİZİ TAKİP EDİN

Okyanusfly

Kampanya ve etkinliklerimizden
anında haberdar olmak için Instagram
hesabımızı takip edin.

21.YILIMIZA ÖZEL

%50 FAZLASI HEDİYE!

• 12 Ay üyeliğe + 6 Ay HEDİYE!
• 100 Saat üyeliğe + 50 saat HEDİYE!

Acele edin, kampanyamız sınırlı bir süre için geçerlidir.