fbpx

Hangi Üyelik Size Göre?

Okyanusfly, spora başlamak isteyenler için spora ayırabilecekleri zamana göre farklı üyelik seçenekleri sunabilmektedir.

Sınırsız, Saatlik ve Kontörlü üyelik olarak sunduğumuz 3 farklı üyelik türü hakkında detaylı bilgiyi sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Hala aklınıza takılan sorular var ise, bilgi talep formuna sorularınızı eklemekten lütfen çekinmeyin.

Sınırsız Üyelik

Tüm spor tesislerinde olduğu gibi herhangi saat ya da seans sınırı olmaksızın spor merkezini kullanabileceğiniz üyelik türüdür.
Sınırsız üyeliklerde, 1 yıl veya 2 yıl gibi değişik miktarlarda üyelik satın alabilirsiniz. Eğer kendinizi yoğun bir spor programına sokmayı düşünüyorsanız ve tesisimizdeki bütün aktivitelerden saat ve seans sınırı olmadan sınırsız ve özgürce faydalanmak istiyorsanız, sınırsız üyelik tam size göre.

Devamı

Saatlik Üyelik (Sadece Okyanusfly'da)

Üyelik hesabınıza yüklenen toplam saat limiti (Örneğin 100 Saat) kadar tesisten faydalanabilirsiniz. Tesisi kullandığınız süreler saat hesabınızdan eksilir. Sadece bir ya da iki birimi kullanacak ve geldiğinizde uzun süre kalmayacaksanız tercih edebilirsiniz.

Örneğin; 100 saat satın aldınız ve spor merkezini 1 saat 15 dakika kullandınız. Hesabınızdan 1 saat 15 dakika düşer ve hesabınızda 98 saat 45 dakika kalır. Eğer geldiğinizde uzun süre spor yapmaya vakit ayıramam diyorsanız saat üyeliği sizin için uygun bir seçenektir.

EK HESAP: Saat ve Kontör üyeliklerde geçerli olan bir uygulamamızdır, sizin üyeliğiniz üzerinden, 5 kişiye kadar hesabınıza ortak kullanıcı yapabilirsiniz. Bunu aile üyeliği gibide düşünebilirsiniz, Üyelik hesabınıza birkaç kişiyi ortak ederek çok daha ekonomik koşullarda merkezimize üye olmanız mümkündür.

MİSAFİR: Dilerseniz spora gelirken bir misafirinizi yanınızda getirerek spor merkezimizin imkânlarından faydalandırabilirsiniz.
Misafirin kullanımı sizin saat hesabınızdan düşer. Her gelişinizde 1 misafir getirme hakkınız bulunmaktadır.

BONUS: Yalnızca saat üyelikleri için geçerli bir sistemdir. Kullandığınız sürenin her daim %5’i bonus hesabınızda birikir. Hediye olarak biriken bonuslarınız yeni alacağınız üyeliklerle beraber kullanımınız için hesabınıza geri döner.
Not: Erkek program saatlerinde, Salı-Perşembe sabah 07:00-11:00 seansları ve Bayan program saatlerinde, Pazartesi-Çarşamba 10:00-16:00 seansları extra bonusludur. Üyeliğinizi bu zaman dilimlerinde kullanarak daha fazla hediye bonus kazabilirsiniz.

Devamı

Kontör Üyeliği

Üyelik hesabınıza yüklenen toplam kontör miktarı kadar tesisten faydalanabilirsiniz. Her kontör, bir adet giriş hakkını ifade etmektedir.  Örneğin 50 kontör satın aldınız ve spor merkezimize gelerek yüzdünüz, fitness yaptınız ve grup derslerine de katıldınız, devamında sauna, tuz odasını kullanarak spor merkezinden çıkış yaptınız. Hesabınızdan sadece 1 kontör düşer ve 49 kontör kalır. Spora gelemiyor ama geldiğinizde herhangi bir saat sınırlaması olmadan spor merkezimizde uzun zaman geçirmek istiyorsanız, kontör üyeliği sizin için uygun bir seçenektir.

EK HESAP: Kontör ve saat üyeliklerde geçerli olan bir uygulamamızdır, sizin üyeliğiniz üzerinden, 5 kişiye kadar hesabınıza ortak kullanıcı yapabilirsiniz. Bunu aile üyeliği gibide düşünebilirsiniz, Üyelik hesabınıza birkaç kişiyi ortak ederek çok daha ekonomik koşullarda spor merkezimize üye olmanız mümkündür.

MİSAFİR: Dilerseniz spora gelirken bir misafirinizi yanınızda getirerek spor merkezimizin imkânlarından faydalandırabilirsiniz.
Misafirin kullanımı sizin kontör hesabınızdan düşer. Her gelişinizde 1 misafir getirme hakkınız bulunmaktadır.

Devamı

ŞİMDİ RANDEVU ALIN

ÜYELİK TALEP FORMU

BİZİ TAKİP EDİN

Okyanusfly

Kampanya ve etkinliklerimizden
anında haberdar olmak için Instagram
hesabımızı takip edin.