fbpx

OkyanusFly Saatlik Üyelik Nedir?

Okyanusfly Spor Merkezi sizi sağlıkla buluşturmak amacıyla Ümraniye’de hizmet veren bir spor kompleksidir. Merkezimizde kapalı yüzme havuzunun yanı sıra, sauna, buhar ve tuz odası, fitness salonu ve halı saha bulunmaktadır. Yüzme havuzumuz pazar, salı, perşembe ve cumartesi günleri 07.00-24.00 saatleri arasında, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri ise 10.00-24.00 saatleri arasında, haftanın 7 günü açıktır. Bay üye ve bayan üye yüzme havuzu giriş saatleri sitemizde ayrıca belirtilmiştir.

Saat Üyeliğin Farkı Nedir Neden Tercih Edilmeli Faydaları Nelerdir?

Spor merkezimiz müşterilerine, bütçelerine uygun olarak tercih edebilecekleri çok çeşitli üyelik seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler arasında tek girişlik üyelik kartı, saat üyeliği, kontör üyeliği ve sınırsız üyelik bulunmaktadır. Bu üyeliklerden saat üyeliği, size verilecek manyetik karta saat yüklenmesi ile uygulanan bir sistemdir.Yüklenen saatlerin bir geçerlilik süresi vardır. Bu süreler içinde tüketilmeyen üyelikler iptal olur. Bu sistemde saatleriniz, kullandığınız süre kadar hesabınızdan düşer. Saat üyeliği sistemimizde, spor merkezimizden maksimum kapasite ile yararlanmanız için, soyunma odasında geçirileceği düşünülen, kullandığınız sürenin %5’i oranında saat, her kullanım sonrası bonus olarak birikmekte ve yeni alacağınız üyelikle beraber tekrar hesabınıza hediye edilmektedir. Özellikle sadece yüzme havuzu kullanımlarında ve eğer merkezimize geldiğinizde sadece 1 – 2 saat arası spor yapmaya vaktiniz varsa, saat üyeliği kontör üyeliğine göre daha uygun bir seçenektir. Çünkü kontör üyeliğinde saat sınırlaması olmaksızın her giriş-çıkış için hesabınızdan 1 kontör düşmektedir. Buna göre içeride kısa süreli kalmanız halinde saat üyeliği, daha ekonomik bir tercih olacaktır. Yine kontör üyeliğinde olduğu gibi, saat üyeliğinde de 5 farklı kişiyi ek hesap kullanıcısı yaparak üyelik hesabınızı ortak kullanabilirsiniz.

Paylaş:

sporun gücü

Sporun Gücü

Spor, bireyleri bir araya getirir, sağlığı geliştirir ve toplumları şekillendirir.

ESKİ FİYATLARLA ÜYELİK İÇİN

29 ŞUBAT SON GÜN!

2023 fiyatlarıyla üyelik fırsatı 29 Şubat’ta sona eriyor. Şimdi avantajlı fiyatlarla sen de Okyanusfly’ ın eğlenceli dünyasına katıl.