fbpx

OkyanusFly ile Bu Yaz Yüzmeye Doyacaksınız…

Yüzme, insan vücudunda tüm kas ve iskelet sistemini çalıştıran tek spordur. Ayrıca su içerisinde yapılan bir spor olduğundan, eklem ve bağlar diğer sporlara göre daha çok çalıştığı halde, çok daha az yorulur ve dolayısıyla sakatlanma oranı çok daha azdır. Fiziksel engelleri olan kişilerin bile yapabileceği bir spor olan yüzme düzenli yapıldığında, kilo vermeye, kas, bağ ve iskelet sistemini düzeltmeye, bel ve boyun fıtıklarının iyileştirmeye, en önemlisi ise kalp ve dolaşım sistemine yardımcı bir spor dalıdır.

Okyanusfly’da spor tesislerinden üyelik çeşitleri nelerdir? Okyanusfly Spor Merkezi, yüzme havuzunun yanı sıra sauna, buhar banyosu, tuz odası, halı saha ve tüm fitness aktiviteleri ile size sağlıklı bir yaşam sunmak amacıyla Ümraniye’de bulunan bir spor kompleksidir. Ayrıca spor kompleksimizde bulunan çocuk oyun odası, siz sporunuzu yaparken çocuklarınızın güvenle oyalanarak, eğlenmesini sağlayacaktır. Okyanusfly Spor Merkezi tüm bu aktiviteler için bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Merkezimize üye olmadan tek kullanımlık giriş ücreti ödeyerek hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz gibi, size sunacağımız pek çok uygun ödeme koşulundan da faydalanabilirsiniz. Üyelik sistemimiz, saat üyeliği, kontör üyeliği ve sınırsız üyelik olmak üzere 3 seçeneğe ayrılmaktadır. Buna göre saat üyeliği; size verilecek olan digital karta satın aldığınız saat miktarının yüklenmesi, kontör üyeliği; dijital kartınıza kontör yüklenmesi, sınırsız üyelik ise; tercihinize göre 1 veya 2 yıl boyunca üyelik bitiş tarihinize kadar spor merkezimizi dilediğiniz zamanlarda kullanmanız şeklindedir. Saat üyeliklerimizde en az 100 saat üyelik alınması, müşteri kalitemizi korumamız açısından zorunludur. Kontör üyeliklerimizin saat üyeliklerinden farkı ise, kontör üyeliğinde her giriş çıkışta hesabınızdan 1 kontör düşmesidir. Yani saat kısıtlaması olmadan dilediğiniz kadar içeride kalabilmeniz ve tesisimizden faydalanmanız anlamına gelir.

Saat ve kontör üyelik sistemlerimiz 12 ay boyunca geçerlidir. Bu süre sonunda yeni üyelik almanız gereklidir. Ayrıca saat üyeliklerimizde, müşterilerimizi mağdur etmemek için her saat için, soyunma odasında geçirecekleri zaman düşünülerek %5 olarak hesaplarına geri yüklenmektedir.

Yine saat ve kontör üyeliklerimizde geçerli olmak üzere dilerseniz, 5 farklı kişiyi ek hesap kullanıcısı yaparak, üyelik hesabınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Paylaş: