fbpx

Bir Diyetisyene Neden İhtiyaç Duyulur?

Bir Diyetisyene Neden İhtiyaç Duyulur?

Günümüzde tüm dünyada obezite oranı gittikçe artmaktadır. Bu konuyla mücadele için insanların en çok başvurdukları yöntem internet, TV ya da arkadaşlarından duydukları diyet programlarıyla zayıflamaya çalışmalarıdır. Bu yöntemlere başvurmanın kalıcı bir sonuç verme oranı hem düşük, hem de risklidir.

Uzun zamanda alınan kiloların hızlı şekilde verilmesi sonucu vücutta kas erimesi ve hormonal bozukluklar meydana gelmektedir. Bozulan dengeleri yerine getirmek isteyen vücut yapımız, kişide yemek yeme dürtüsünü yok etmediği için kısa zamanda verilen kilolarda fazlasıyla geri alınıyor.

Uzman desteği alınmadan bilinçsizce denenen yöntemler, metabolizmayı bozacağı gibi kişinin kilo verme süreci ve motivasyonunu olumsuz yönde etkileyecektir. Herkesin vücut yapısı ve metabolizma değeri birbirinden farklıdır. Bu sebeple diyetisyenler, TV ya da internette gördüğünüz standart diyetler yerine, size özel bir beslenme programı uygular. Özel bir cihaz yardımıyla, detaylı vücut analiziniz (yağ, kas vb.) yapılır ve kan değerleriniz ayrıca takip edilir. Bir uzman olarak sağlıklı ve kalıcı bir şekilde ideal kilonuza ulaşma sürecinizde size eşlik eder.

Sağlıklı zayıflama arkadaşınız…
Diyetisyen
Merve Mahi KURT

Paylaş:

21.YILIMIZA ÖZEL

%50 FAZLASI HEDİYE!

• 12 Ay üyeliğe + 6 Ay HEDİYE!
• 100 Saat üyeliğe + 50 saat HEDİYE!

Acele edin, kampanyamız sınırlı bir süre için geçerlidir.