fbpx

ÜYELİK AVANTAJLARI

SAATLİK ÜYELİK AVANTAJLARI

Okyanusfly Bonus: Siz üyeliğinizi kullandıkça kullandığınız sürenin %5’i hesabınızda bonus olarak birikir. Biriken bonuslar yeni üyeliğinizle beraber hesabınıza hediye edilir.

Kadınlarda Pazartesi – Çarşamba 10:00 – 16:00 Arası : %20 Ekstra Bonuslu

Erkeklerde Salı – Perşembe 07:00 – 11:00 Arası: %30 Ekstra Bonuslu

Ek Hesap Üyelik: Bu uygulama, üyeliğinizi yakınlarınızla paylaşabilme imkanı sunar. Hesabınıza 5 kişiye kadar Ek Hesap kullanıcısı ortak ederek daha ekonomik üyelik seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ek Hesap  üyeliğin cüzi bir ücreti bulunmaktadır. 

Misafir Üye: Saatlik hesabınızla yanınızda getireceğiniz bir misafirinizi Spor Merkezi’mizin imkanlarından faydalandırabilirsiniz.                Misafirin kullandığı sürede saatlik hesabınızdan düşer. Her gelişte yalnızca 1 misafir kabul edilmektedir. Misafir girişi için geldiğinizde danışmadan misafir kaydı oluşturmanız yeterlidir.

SINIRSIZ ÜYELİK AVANTAJLARI

Üyelik Dondurma: Üyeliğinizi kullanamayacağınız bir dönem olduğunda dondurarak üyelik bitiş tarihinizi ücretsiz uzatabilirsiniz.

12 Ay Sınırsız Üyelikte 1 defa (90 güne kadar)

24 Ay Sınırsız Üyelikte 2 defa (90’ar güne kadar)

Not: Üyelik dondurma işlemi öncesi Spor Merkezi’ mize bilgi verilmelidir. Geçmiş tarihe yönelik dondurma işlemi yapılmaz. Ayrıca üyeliğinizi ücretli olarak aylık periyotlarda dondurabilirsiniz.

ÇOCUK YÜZME EĞİTİMLERİ AVANTAJLARI

Ek Hesap Üyelik: Bu uygulama, üyeliğinizi yakınlarınızla paylaşabilme imkanı sunar. Hesabınıza 5 kişiye kadar Ek Hesap kullanıcısı ortak ederek daha ekonomik üyelik seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ek Hesap üyeliğin cüzi bir ücreti bulunmaktadır.