fbpx

Üyeliğini Seç

Sınırsız Üyelik

Tüm spor tesislerinde olduğu gibi herhangi saat ya da seans sınırı olmaksızın spor merkezini kullanabileceğiniz üyelik türüdür.
Sınırsız üyeliklerde, 1 yıl veya 2 yıl gibi değişik miktarlarda üyelik satın alabilirsiniz. Eğer kendinizi yoğun bir spor programına sokmayı düşünüyorsanız ve tesisimizdeki bütün aktivitelerden saat ve seans sınırı olmadan sınırsız ve özgürce faydalanmak istiyorsanız, sınırsız üyelik tam size göre.

Daha Fazla

Saat Üyeliği "Sadece Okyanusfly da"

Üyeliğiniz,  hesabınıza saat olarak yüklenir. Siz kullandıkça hesabınızdaki saatler kullandığınız süre kadar eksilir. Spor merkezinde sadece bir ya da iki birimi kullanacak ve uzun süre kalmayacaksanız tercih edebilirsiniz.

Örneğin; 100 saat satın aldınız ve spor merkezini 1 saat 15 dakika kullandınız. Hesabınızdan 1 saat 15 dakika düşer ve hesabınızda 98 saat 45 dakika kalır. Eğer geldiğinizde uzun süre spor yapmaya vakit ayıramam diyorsanız saat üyeliği sizin için uygun bir seçenektir.

EK HESAP: Saat ve Kontör üyeliklerde geçerli olan bir uygulamamızdır, sizin üyeliğiniz üzerinden, 5 kişiye kadar hesabınıza ortak kullanıcı yapabilirsiniz. Bunu aile üyeliği gibide düşünebilirsiniz, Üyelik hesabınıza birkaç kişiyi ortak ederek çok daha ekonomik koşullarda merkezimize üye olmanız mümkündür.

MİSAFİR: Dilerseniz spora gelirken bir misafirinizi yanınızda getirerek spor merkezimizin imkânlarından faydalandırabilirsiniz.
Misafirin kullanımı sizin saat hesabınızdan düşer. Her gelişinizde 1 misafir getirme hakkınız bulunmaktadır.

BONUS: Yalnızca saat üyelikleri için geçerli bir sistemdir. Kullandığınız sürenin her daim %5’i bonus hesabınızda birikir. Hediye olarak biriken bonuslarınız yeni alacağınız üyeliklerle beraber kullanımınız için hesabınıza geri döner.
Not: Erkek program saatlerinde, Salı-Perşembe sabah 07:00-10:00 seansları ve Bayan program saatlerinde, Pazartesi-Çarşamba 10:00-17:00 seansları extra bonusludur. Üyeliğinizi bu zaman dilimlerinde kullanarak daha fazla hediye bonus kazabilirsiniz.

Daha Fazla

Kontör Üyeliği

Üyeliğiniz, hesabınıza kontör olarak yüklenir. Burada amaçlanan, her kontörün bir adet giriş hakkına denk gelmesidir. Örneğin 50 kontör satın aldınız spor merkezimize gelerek yüzdünüz, fitness yaptınız ve grup derslerine de katıldınız, devamında sauna, tuz odasını kullanarak spor merkezinden çıkış yaptınız. Hesabınızdan sadece 1 kontör düşer ve 49 kontör kalır. Spora gelemiyor ama geldiğinizde herhangi bir saat sınırlaması olmadan spor merkezimizde uzun zaman geçirmek istiyorsanız, kontör üyeliği sizin için uygun bir seçenektir.

EK HESAP: Kontör ve saat üyeliklerde geçerli olan bir uygulamamızdır, sizin üyeliğiniz üzerinden, 5 kişiye kadar hesabınıza ortak kullanıcı yapabilirsiniz. Bunu aile üyeliği gibide düşünebilirsiniz, Üyelik hesabınıza birkaç kişiyi ortak ederek çok daha ekonomik koşullarda spor merkezimize üye olmanız mümkündür.

MİSAFİR: Dilerseniz spora gelirken bir misafirinizi yanınızda getirerek spor merkezimizin imkânlarından faydalandırabilirsiniz.
Misafirin kullanımı sizin kontör hesabınızdan düşer. Her gelişinizde 1 misafir getirme hakkınız bulunmaktadır.

Daha Fazla

Çocuk Eğitimleri Üyeliği

Çocuk eğitimi üyeliklerinde kız ve erkek öğrencilerin dersleri ayrı saatlerde ve grup dersleri şeklindedir. Yapılan üyelik kontör yükleme şeklindedir. Her bir kontör bir yüzme dersi hakkı anlamına gelmektedir.

 

Bay, Bayan ve Çocuk Eğitim üye program saatleri bilgisi için Üye Programları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

Üyelik Çeşitleri Açıklama Videosu

Üyelik Başvuru Formu

Türkiye'nin başkenti neresidir?

BİZİ TAKİP EDİN

Instagram'da

Okyanusfly

En güncel kampanya ve gelişmelerden
anında haberdar olmak için Instagram
hesabımızı takip edin.
Sizi arayalım
close slider

Türkiye'nin başkenti neresidir?

Üyelik Başvuru Formu

Formu doldurup bize gönderin

En kısa süre içerisinde ilgili arkadaşlarımız sizi arayacaktır.

Türkiye'nin başkenti neresidir?