Üyelik Çeşitleri

SINIRSIZ ÜYELİK

Tüm spor tesislerinde olduğu gibi herhangi saat ya da seans sınırı olmaksızın spor merkezini kullanabileceğiniz üyelik türüdür.
Sınırsız üyeliklerde, 1 yıl veya 2 yıl gibi değişik miktarlarda üyelik satın alabilirsiniz. Eğer kendinizi yoğun bir spor programına sokmayı düşünüyorsanız ve tesisimizdeki bütün aktivitelerden saat ve seans sınırı olmadan sınırsız ve özgürce faydalanmak istiyorsanız, sınırsız üyelik tam size göre.

MİSAFİR: Bu üyelik türünde her ay bir misafirinizi tesisimizden ücretsiz yararlandırabilirsiniz.

SAAT ÜYELİĞİ

Üyelik hesabınıza 50 saat veya 100 saat yüklenir. Siz kullandıkça hesabınızdaki saatler kullandığınız süre kadar eksilir. Spor merkezinde sadece bir ya da iki birimi kullanacak ve uzun süre kalmayacaksanız tercih edebilirsiniz.

Örneğin; 100 saat satın aldınız ve spor merkezini 1 saat 15 dakika kullandınız. Hesabınızdan 1 saat 15 dakika düşer ve hesabınızda 98 saat 45 dakika kalır. Eğer geldiğinizde uzun süre spor yapmaya vakit ayıramam diyorsanız saat üyeliği sizin için uygun bir seçenektir.

Saat üyelik sistemimizde alınan 50 saatin 1 yıl, 100 saatin 2 yıl boyunca geçerliliği vardır. Bu süreler sonunda tüketilmeyen üye hesapları iptal edilecektir.

EK HESAP: Saat ve Kontör üyeliklerde geçerli olan bir uygulamamızdır, sizin üyeliğiniz üzerinden, 5 kişiye kadar hesabınıza ortak kullanıcı yapabilirsiniz. Bunu aile üyeliği gibide düşünebilirsiniz, Üyelik hesabınıza birkaç kişiyi ortak ederek çok daha ekonomik koşullarda merkezimize üye olmanız mümkündür.

MİSAFİR: Dilerseniz spora gelirken bir misafirinizi yanınızda getirerek spor merkezimizin imkânlarından faydalandırabilirsiniz.
Misafirin kullanımı sizin saat hesabınızdan düşer. Her gelişinizde 1 misafir getirme hakkınız bulunmaktadır.

BONUS: Yalnızca saat üyelikleri için geçerli bir sistemdir. Kullandığınız sürenin her daim %5 i, ayrıca belirtilen saatlerde tesisimize geldiğinizde kullandığınız sürenin %30 u hesabınıza geri döner.

KONTÖR ÜYELİĞİ

Üyelik hesabınıza 25 veya 50 kontör yüklenir. Burada amaçlanan, her kontörün bir adet giriş hakkına denk gelmesidir. Örneğin 50 kontör satın aldınız spor merkezimize gelerek yüzdünüz, fitness yaptınız ve grup derslerine de katıldınız, devamında sauna, tuz odasını kullanarak spor merkezinden çıkış yaptınız. Hesabınızdan sadece 1 kontör düşer ve 49 kontör kalır. Yani herhangi bir saat sınırlaması olmadan spor merkezimizde zaman geçirmek istiyorsanız, kontör üyeliği sizin için uygun bir seçenektir.

Kontörlü üyelik sistemimizde alınan 25 kontörün 1 yıl, 50 kontörün 2 yıl boyunca geçerliliği vardır. Bu süreler sonunda harcanmayan kontörler iptal edilecektir.

EK HESAP: Kontör ve saat üyeliklerde geçerli olan bir uygulamamızdır, sizin üyeliğiniz üzerinden, 5 kişiye kadar hesabınıza ortak kullanıcı yapabilirsiniz. Bunu aile üyeliği gibide düşünebilirsiniz, Üyelik hesabınıza birkaç kişiyi ortak ederek çok daha ekonomik koşullarda spor merkezimize üye olmanız mümkündür.

MİSAFİR: Dilerseniz spora gelirken bir misafirinizi yanınızda getirerek spor merkezimizin imkânlarından faydalandırabilirsiniz.
Misafirin kullanımı sizin kontör hesabınızdan düşer. Her gelişinizde 1 misafir getirme hakkınız bulunmaktadır.

ÇOCUK EĞİTİMLERİ ÜYELİĞİ

Çocuk eğitimi üyeliklerinde kız ve erkek öğrencilerin dersleri ayrı saatlerde ve grup dersleri şeklindedir. Yapılan üyelik kontör yükleme şeklindedir. Her bir kontör bir yüzme dersi hakkı anlamına gelmektedir.

Bay, Bayan ve Çocuk Eğitim üye program saatleri bilgisi için Üye Programları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hesabım