Sağlıklı yaşam için dengeli beslenmenin yanı sıra, spor yapmak da şarttır. Ancak çoğu zaman ağır spor yapmak için vücudunuz izin vermeyebilir. Özellikle iş hayatında yoğun çalışanların karşılaştıkları bel ve boyun fıtıkları gibi sorunlar için en iyi çözüm ağır sporlar yerine; vücudu çok daha iyi çalıştırdıkları halde çok daha hafif sporlar olan pilates ve yüzmedir. Bu sporlardan pilatesin mutlaka sertifikalı hocalar eşliğinde yapılması gerekirken, yüzme havuzu seçiminizde de önemli olan havuzun ve duşların hijyen koşullarıdır.

 

Okyanusfly, sizi sporla tanıştırmak ve sağlıkla buluşturmak için kurulmuş bir spor kompleksidir. Okyanusfly Spor merkezinde halı sahadan fitness’a, yüzme havuzundan sauna, buhar ve tuz odalarına kadar her türlü hizmet tamamen hijyen koşullarına dikkat edilerek ve uyularak, uzman hocalar eşliğinde verilmektedir. Spor merkezimiz, diğer merkezlerden farklı olarak müşterilerine sunduğu çok değişik koşullarda üyeliklerle, bütçeniz için de en uygun alternatifi yaratmaktadır.

Kontör üyeliğin farkı nedir Neden tercih edilmeli faydaları nelerdir? Bu üyeliklerden kontör üyeliği, size verilen dijital karta en az 50 kontör yüklenmesi ise sağlanır. Burada amaçlanan, her kontörün bir adet giriş hakkına denk gelmesidir. Yani herhangi bir saat sınırlaması olmadan bütün gününüzü spor merkezimizde geçirmek istiyorsanız, kontör üyeliği sizin için uygun bir seçenektir. Bu üyelikte saat hesabı yoktur. Dilerseniz bir saat yüzebilir, biraz dinlendikten sonra fitness salonumuzdaki çalışabilir ve spinning dersine katılabilirsiniz. Kontörlü üyelik programında sadece gün belli seans saatlerine bölünmüştür. Bu seans saatleri içerisinde dilediğiniz kadar merkezimizde vakit geçirebilirsiniz. Kontörlü üyelik sistemimizde alınan kontörler 12 ay boyunca geçerlidir. Bu süre sonunda harcanmayan kontörler iptal edilecektir.

Kontör üyeliklerinde geçerli olan bir uygulamamız da, aile bireylerinizden yada arkadaşlarınızdan 5 farklı kişiyi ek hesap kullanıcısı yaparak üyelik hesabınızı ortak kullanabilmenizdir. Hesabı ortak kullanacağınız için çok daha ekonomik koşullarda merkezimize üye olmanız mümkündür. Ayrıca dilerseniz kendi kontör hesabınızdan düşmek üzere en fazla 1 misafirinizi de yanınızda getirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

16 Haziran 2016 okyanusfly